Kolona të gjata në Veternik, bllokohet trafiku

15:29 | 24 Nëntor 2017

Në Prishtinë sot gjatë gjithë ditës trafiku ka qenë i mbingarkuar dukë vështirësuar dhe shkaktuar kolona të gjata në gjithë qytetin.

Në disa foto dërguar portalit Arbresh.info shihen trafiku i ngarkuar nga automjetet në Veternik të cilat mezi qarkullojnë.
Arsye për këtë mund të jetë edhe “Black Friday” apo ndryshe siç njihet si e premtja e zezë, ku dyqanet bëjnë zbritje të produkteve në këtë ditë.

Në këtë drejtim janë disa qendra tregtare, në dyqanet e të cilave janë paralajmëruar zbritje të mëdha në artikujt e tyre./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara