Haradinaj falënderon KFOR-in për ruajtjen e sigurisë në vend

14:04 | 29 Mars 2018

Kryeministri Ramush Haradinaj e ka falënderuar Komandantin e KFOR-it, Gjeneral Major Salvatore Cuoci për ruajtjen e sigurisë në vend, njofton Klan Kosova.

“KFOR-i në vazhdimësi ka dhënë kontribut të madh për një Kosovë të sigurt e paqësore dhe një mjedis të qetë për të gjithë qytetarët”, ka shkruar Haradinaj pas takimit me Gjeneralin Cuoci.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara