Dyert e oborrit i bien mbi trup, vdes viktima

11:24 | 17 Korrik 2017

Një person në fshatin Kravasar të Malishevës, derisa ishte duke punuar në dyert e oborrit të tij, për shkaqe të panjohura dyert e oborrit kanë rënë mbi trupin e tij.

Si pasojë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK-Prishtinë ku dhe ka ndërruar jetë, shkruan arbresh.info.

Lidhur e rastin është njoftuar prokurori./Arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara