Digjet një apartament në Bogë

22:39 | 5 Janar 2023

Një apartament në Bogë të Pejës është përfshirë nga flakët.

Lajmin për arbresh.info e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Gashi bëri të ditur se nga ky zjarr nuk ka ndonjë person të lënduar.

“Rreth orës 20:00 jemi njoftuar se është duke u djegur një apartament ngjitur me një hotel. Zjarrfikësit po bëjnë përpjekje për të shuar zjarrin dhe në vendngjarje janë edhe policia”, është shprehur Gashi.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale