Gruaja e rrah keq burrin, e tërheq nga banaku në tokë

11:31 | 29 Gusht 2019

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në SHBA, brenda një McDonald’s, ndërsa video është bërë virale në rrjet.

Në sherr e sipër, një grua ka rrahur një burrë, duke e përplasur atë në tokë, sikur të ishte një kukull prej lecke.

Gruaja e tërheq burrin nga banaku dhe e përplas në tokë. Ai përpiqet të ngrihet në këmbë, por ajo e hedh sërish.

Shpërndaje në rrjete sociale