Libraria “Dukagjini” nisë eventin me këngëtaren Adelina Ismajli

08:50 | 14 Tetor 2021

Libraria “Dukagjini” dhe Shtëpia Botuese nisën eventin “Lexojmë në Librarinë Dukagjini”.

Këtë njoftim e bëri të ditur edhe vetë Libraria “Dukagjini” përmes një njoftimi një facebook, shkruan arbresh.info.

E ftuara e parë ishtë këngëtarja e njohur Adelina Ismajli.

E cila lexoi lektyrën për fëmijë: “Tregimi i lepurit Piter”, në prani të nxënësve, e cila me energjinë e saj bëri për vete të gjithë fëmijët.

Postimi i plotë:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara