Dhjetëra të rinj i bashkohen AKR-së (FOTO/VIDEO)

17:25 | 7 Qershor 2017

Në prag të zgjedhjeve nacionale Aleanca Kosova e Re (AKR) është duke u forcuar edhe më shumë, shkruan Arbresh.info

Sot në zyret  e AKR-së në Prishtinë janë anëtarësuar qindra të rinj të cilët i priti shefi i shtabit Rrahim Pacolli.

Ai tha se AKR-ja çdo ditë është duke u rritur në qytetet e Kosovës pasi që kjo parti është  shpresë për të rinjtë, shpresë për Kosovën.

“AKR-ja është rikthyer si në vitin 2006, qindra të rinj çdo ditë janë duke i’u bashkuar kësaj partie nga qytetet e ndryshme të Kosovës, unë shpresoj se aderimet do të vazhdojnë edhe më tej dhe të shkojmë drejt fitores”, tha Pacolli/arbresh.info/

gfhnfg

f fhgf gfhfgh

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara