Zidane: Nuk mund ta shpjegojë golin e fundit

21:46 | 29 Prill 2017

Real Madridi siguroi edhe një fitore falë golit të shënuar në minutat e fundit të lojës.

Ishte Marcelo ai që i siguroi skuadrës së Zinedine Zidanes sërish epërsinë duke i mbajtur në garën për titull në fitoren ndaj Valencias, transmeton portali arbresh.info.

“Nuk mund ta shpjegoj golin që ndodhi në fund, thjeshtë e di që ekziston”, tha Zidane pas ndeshjes.

“Kur një ekip nuk ka se për çfarë të luaj, është vështirë. Nëse nuk keni presion është shumë më mirë për kundërshtarin dhe shumë më keq për ne. Por, ne u rikthyem në lojë dhe shënuam sërish”

Real Madridi qëndron në krye të tabelës me 81 pikë./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara