Google ADS

Serbi-Angli, publikohen formacionet zyrtare

20:16 | 16 Qershor 2024
D.H

Serbia dhe Anglia luajnë e parë të tyre né Euro 2024.

Ndeshja fillon nga ora 21:00, shkruan Arbresh.info.

Tani më janë publikuar formacionet nga dy kombëtaret.

Këto janë formacionet:

Shpërndaje në rrjete sociale