Google ADS

Reagon Benjamin Kololli: Isha duke kënduar me tifozët, nëse nuk dëgjoni mirë, blijeni një aparatë

14:14 | 7 Tetor 2020
Arbresh Info

Ylli i Kosovës, Benjamin Kololli ka reaguar lidhur me postimet e bëra nga shumë media.

Mediat kanë postuar një video të Kololli-t, i cili këndon me tifozët, derisa dëgjohet një fjalë e ndyrë, kurse mediat kosovare e kanë keqintreptuar duke menduar se u thotë tifozëve, shkruan portali arbresh.info.

Andaj, Kololli ka reaguar duke thënë se ishte duke kënduar së bashku me tifozët dhe ata që nuk e dëgjuan mirë, duhet të blejnë një aparatë.

“Nese nuk degjoni mir, blejni nje aparatë. Une po kendoj me tifoztë dhe po e perseris këngen e tyre”, ishin fjalët e tij në Instagram.

Sidoqoftë, nëse “Dardanët” synojnë të shkruajnë historinë me fitore ndaj Maqedonisë së Veriut./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale