Nis ndeshja Greqi – Kosovë

20:45 | 14 Tetor 2020

Ka nisur ndeshja mes Greqisë dhe Kosovës, e vlefshme për xhiron e katër të grupit C në Ligën e Kombeve.

“Dardanët” pas shtatë ndeshjeve pa fitore synon këndelljen, pavarësisht mungesave të top lojtarëve, shkruan portali arbresh.info.

Nga ana tjetër, Greqia nuk di për humbje për plot një vit, ndërsa ndeshja pritet të jetë interesante.

Përballja tashmë ka nisur dhe për gjithçka portali arbresh.info, do t’iu mbajë të informuar./arbresh.info.

Lajmet më të lexuara