Nga stërvitja e mëngjesit në ndeshjen e mbrëmjes, Feyenoord vjen me një video të bukur para takimit me Dritën

13:14 | 22 Korrik 2021

Klubi holandez, Feyenoord ka publikuar një video të bukur dhe interesante para ndeshjes së sotme (e enjte) me Dritën në kuadër të Ligës së Konferencës.

Drita është nikoqire e gjigantit holandez në ndeshjen e raundit të dytë kualifikues në Ligën e Konferencës.

Ky takim pritet të zhvillohet sot me fillim nga ora 21:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Holandezët e Feyenoordit si duket kanë mbetur të impresionuar nga udhëtimi i tyre në Kosovës apo më saktë në Prishtinë.

Është vet faqja e klubit holandez që ka publikuar një video interesante nga aktiviteti i paradites.

“Nga stërvitjet e mëngjesit në ndeshjen e mbrëmjes. Stadiumi Fadil Vokrri”, shkruan në videon e publikuar.

 

 

Në video shihet atmosfera pozitive e ekipit para ndeshjes me Dritën, ndërsa si duket edhe stadiumi iu ka pëlqyer shumë. /Telegrafi/

 

Lajmet më të lexuara