Formacionet zyrtare, Zvicër – Republika e Irlandës

19:54 | 15 Tetor 2019

Zvicra dhe Republika e Irlandës kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes tyre mbrëmjen e sotme (e martë).

Dy kombëtaret kanë zbuluar njëmbëdhjetshen startuese për takimin mes tyre në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2020, shkruan portali arbresh.info.

Djelmoshat nën udhëheqjen e Vladimir Petkovic duhet të sigurojnë gjithsesi tri pikë të plota në takimin e sotëm në “Stade de Geneve” në mënyrë për të vazhduar shpresat për kualifikim.

Situata në Grupin D

Granit Xhaka dhe Admir Mehmedi janë pjesë e skuadrës startuese te Zvicra.

Ndeshja mes dy skuadrave fillon në ora 20:45./arbresh.info/

Formacionet zyrtare, Zvicër – Republika e Irlandës

Lajmet më të lexuara