Formacionet zyrtare, Valencia – Real Madrid

17:35 | 22 Shkurt 2017

Valencia dhe Real Madridi kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e xhiros së 16 në La Liga.

Takimi ndërmjet dy skuadrave spanjolle zhvillohet në stadiumin “Mestalla” duke filluar nga ora 18:45, shkruan portali arbresh.info.

Valencia: Alves; Cancelo, Garay, Mangala, Gayà; Parejo, Pérez; Munir, Orellana, Nani; Zaza.

Real Madrid: Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Modric, Casemiro, Kroos; Rodriguez, Benzema, Ronaldo.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara