Formacionet zyrtare, Porto – Juventus

19:55 | 22 Shkurt 2017

FC Porto dhe Juventusi kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e parë të xhiros së 1/8-së në UEFA Ligë të Kampionëve.

Takimi ndërmjet dy skuadrave zhvillohet në stadiumin “Estadio de Dragoa” duke filluar nga ora 20:45, shkruan portali arbresh.info.

FC Porto: Casillas; Maxi Pereira, Marcano, Felipe, Alex Telles; Danilo Pereira; Herrera, Ruben Neves, Brahimi; Andre Silva, Soares.

Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, A.Sandro, Khedira, Pjanić, Cuadrado, Dybala, Mandžukić, Higuaín.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara