Formacionet zyrtare: Napoli – Bologna

19:56 | 28 Tetor 2021

Sonte do të luhet ndeshja e fundit  e xhiros së dhjetë të Serie A.

Napoli do të jetë nikoqire e Bolognës sonte, në ndeshjen e cila do të zhvillohet në ora 20:45.

Napoli aktualisht gjendet në vendin e dytë  me 25 pikë, ku kanë shënuar  tetë fitore, një barazim dhe asnjë humbje.

Kurse Bologna  gjendet në vendin e dhjetë të tabelës, ku deri ma tani kanë shënuar tre fitore, tre barazime dhe tre humbje.

Klubet tashmë kanë  bërë publike formacionet e tyre zyrtare për ndeshjen e sotshme. /arbresh.info/

Formacionet zyrtare:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara