Formacionet zyrtare: Manchester Utd – Young Boys, Atalanta – Villareal

20:21 | 8 Dhjetor 2021

Sot do të vazhdojnë tetë ndeshjet e mbetura në kuadër xhiros së gjashtë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Në grupin F, Manchester United do të jetë nikoqir i Young Boys, ndërsa Villareali do të jetë mysafire e Atalantes.

Lexo edhe:

Benfica – Dynamo Kyiv, Bayern Munich – Barcelona formacionet zyrtare

“Djajtë e Kuq”  janë lider të tabelës me 10 pikë, Villareali gjendet në pozitën e dytë me 7 pikë, Atalanta në pozitën e tretë me 6 pikë dhe Young Boys në pozitën e fundit me 4 pikë.

Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve tashmë ka publikuar formacionet zyrtare për të dyja ndehsjet të cilat do të zhvillohen në ora 21:00. /arbresh.info/

Formacionet zyrtare:

Manchester United – Young Boys

Atalanta – Villareal

 

Lajmet më të lexuara