Formacionet zyrtare: Drita – Ballkani

15:32 | 15 Shtator 2021

Sot do të zhvillohet ndeshjet e xhiros së katër për Superligen e Kosovës.

Drita dhe Ballkani do të përballen mes vetë në Gjilan.

Formacionet  tashmë janë publikuar nga të dyja skuadrat.

KF Llapi:

Ballkani:

 

Ndërsa dy ndeshjet e tjera të cilat do të zhvillohen në të njëjtin orar, në ora 16:00, Feronikeli kundër Dukagjinit dhe Llapi kundër Malishevës. /arbresh.info/

Lexo edhe:

Formacionet zyrtare: Llapi – Malisheva

Lexo poashtu:

Formacionet zyrtare: Feronikeli – Dukagjini

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara