Formacionet zyrtare: Llapi – Malisheva

Llapi dhe Malisheva do përballen në kuadër të xhiros së katërt në kuadër të Superligës së Kosovës. Dy skuadrat kanë pësuar humbje në xhirot e fundit, kurse tani synon këndelljen. Formacionet zyrtare: Llapi: Coric, Idrizi, Prenci, Veliu, Emini, Ramadani, Shillova, Shabani, Rivera, Neto, Alidema Malisheva: Gashi, Kryeziu, Dumani, Stullcaku, Bruqi, M.Hyseni, Pira, H.Hyseni, Vitija, Xhaka, … Continue reading Formacionet zyrtare: Llapi – Malisheva