Formacionet zyrtare: Arsenal – Crystal Palace

20:09 | 18 Tetor 2021

Ndeshja mes Arsenalit dhe Crystal Palace është ndeshja e fundit në kuadër të xhiros së tetë në Premier League.

Dy skuadrat do të luftojnë për pikët e plota.

Arsenali e cila në katër ndeshjet e fundit ka shënuar etëm fitore, kërkon të vazhdojë duke shënuar fitore edhe në ndeshjen e sotshme.

Ndërsa Crystal Palace në dy ndeshjet e fundit ka shënuar dy barazime.

Klubet kanë bërë të ditur formacionet e tyre startuse për ndeshjen e cila do të zhvillohet nga ora 21:00. /arbresh.info/

Formacionet zyrtare:

Shpërndaje në rrjete sociale