Google ADS

Euro 2024 vjen sot me tri ndeshje

06:35 | 16 Qershor 2024
K.B

Euro 2024 vazhdon sot me ndeshjet e radhës.

Nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi i parë i Grupit D, ku do të ndeshen Holanda dhe Polonia.

Pas kë kësaj ndeshje do të luhen dy ndeshje nga Grupi C.

Fillimisht nga ora 18:00 takohen Sllovenia dhe Danimarka dhe më vonë në nga ora 21:00 ndeshen Aglia dhe Serbia./rtk

Shpërndaje në rrjete sociale