Chelsea – Manchester United, lajm shumë i keq për mysafirët

21:24 | 13 Mars 2017

Chelsea dhe Manchester United po takohen në kuadër të Kupës FA,  përcjellë Arbresh.info.

Manchester United nga minuta e 34-të po luan me 10-futbollistë pasi Herrara u përjashtua me karton të kuq.

Të dyja skuadrat kanë  si synim që ta rrëmbejnë këtë trofe. /Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara