Caktohen gjyqtarët e ndeshjes ndërmjet Ballkanit dhe Dinamos së Zagrebit

19:12 | 3 Tetor 2023

Ballkani dhe Dinamo Zagrebi luajnë në kuadër të xhiros së dytë në Uefa Conference League, të enjten me fillim nga ora 18:45, në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës.

Gjyqtarë kryesor i ndeshjes është përcaktuar turku Atilla Karagolan, shkruan Arbresh.info.

Ndihmësit e Karagolan janë Ceyhun Sesigüzel dhe Cevdet Komurcuoglu.

Gjyqtar i katërt në këtë sfidë do të jetë po ashtu turku Çagdas Altay, ndërsa në VAR do të jënë bashkombasit e tij Hakan Ceylan dhe Koray Gençerler.

Kujtojmë së Dinamo Zagrebi ka fituar ndeshjen e parë në grupet e Conference Leagues ndaj Astanës me rezultat 4-0, ndërsa Ballkani ka humbur ndaj Viktoria Plzen 1-0./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale