Përfundon baras pjesa e parë në “Fadil Vokrri”, gjithçka mbetet e hapur ndërmjet Dritës dhe Feyenoordit

21:51 | 22 Korrik 2021

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit ndërmjet Dritës dhe Feyenoordit i vlefshëm për kualifikimet e Europa Conference League.

Pjesa e parë ishte çuditërisht e balancuar, ku Drita bëri një paraqitje të mirë në 45 minutat e parë.

“Intelektualët” qëndruan mirë duke u mbrojtur dhe duke rrezikuar përmes kundërsulmeve holandezët disa herë përmes sulmuesit Simonovski.

Mirëpo, edhe mbrojtja e Feyenoordit u tregua vigjilente duke mos i lënë hapësirë ish-sulmuesit të Feronikelit.

Rezultati i pjesës së parë, Drita 0 – 0 Feyenoord./Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara