Formacionet zyrtare: WestHam – Norwich City, starton Rashica

20:00 | 12 Janar 2022

Norwich City do të jetë mysafir i West Ham United në ndeshjen e cila është në kuadër të Premier League.

West Ham United, aktualisht gjendet në pozitën e 5-të ku deri më tani kanë arritur t’i grumbullojnë plotë 34-pikë.

Ndërsa skuadra e ylli kosovar, Milot Rashica, nuk është duke pasur një formë të mirë, ku rrezikon rrëzimin nga Premier League dhe gjendet në pozitën e fundit me vetëm 10 pikë.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e cila do të zhvillohet në ora 20:45. /arbresh.info/

Formacionet zyrtare:

Lajmet më të lexuara