Alban Hyseni: Në një stadium të tillë, më nuk do të zhvillohet derbi i Anamoravës, do t’i jetë me standarde të UEFA-s

19:38 | 25 Nëntor 2021

Kryetari i zgjedhur i komunës së Gjilani, Alban Hyseni  më anë të një postimi, ka përgëzuar të dyja skuadrat e Gjilanit, SC Gjilani dhe KF Drita.

Hyseni më anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka premtuar se ndeshje e anamoravës më nuk do të zhvillohet derbi i këtij niveli ne atë lloj fushe.

Poashtu ka premtuar se tifozët, “Intelektualët” dhe “Skifterat” do ta kenë shtëpitë e tyre me standarde të FIFA-së dhe të UEFA-së. /arbresh.info/

Postimi i plotë:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara