Rama: Së shpejti nis ndërtimi i Aeroportit të Vlorës

14:59 | 24 Janar 2018

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në një postim në rrjetin social ‘Twitter’, ka njoftuar se së shpejti do të ndërtohet aeroporti në Vlorë, raporton arbresh.info.

Ky është postimi i plotë i Ramës:

Qeveria miratoi projektligjin për nisjen e negociatave për kontratën e ndërtimit të aeroportit të Vlorës?Së shpejti shpresoj dhe Kukësin✌️

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara