Rama publikon dhuratën nga artistët: Kaq e goditur në këtë kohë të mallkuar

08:41 | 2 Prill 2020

Kryeministri Edi Rama ka ndarë sot me ndjekësit një këngë që siç ai e cilëson “është një dhuratë shpirtërore, në këtë kohë të mallkuar”.

Statusi i Ramës:

MIRËMËNGJES?

me një këngë që bashkon dhe artistët të cilët bujarisht na kanë bërë këtë dhuratë shpirtërore, kaq të goditur në këtë kohë të mallkuar, të cilën vetëm me forcën e shpirtit shqiptar do ta kalojmë ?

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme