Rama jep lajmin e mirë: Nga 15 korriku mund të shkoni nga Kukësi në Zyrih vetëm me 12 Euro

21:46 | 11 Qershor 2021

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama ka dhënë lajmin e mirë për gjithë shqiptarët.

Ai ka thënë se hapja e qiellit të Kukësit nuk ishte veç  premtim gjatë fushatës për zgjedhjet e prillit, por një premtim që u bë realitet.

Rama përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se nga 15 korriku me “Air Albanian” mund të udhëtohet për Zyrih veç me 12 euro, më Stamboll po ashtu 12 euro./arbresh.info/

Njoftimi i plotë:

Se ç’ishin ca miq që thoshin Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit ishte sa për fushatë, po unë s’bëj asgjë sa për fushatë dhe çfarë bëj e them e çfarë them e bëj, kështu që bujrum me Air Albanian në portën e hapur të qiellit të Kukësit😍
Po nuk mbaron me kaq, lajme të tjera nga ky front së shpejti✌️
*** 1€ + taksat domethënë:
Kukës – Zyrih 12 EUR,
Zyrih – Kukës 28.66 EUR,
Kukës – Stamboll 12 EUR,
Stamboll – Kukës 23 EUR

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara