Google ADS

Panik tek një çifti shqiptar, persona të armatosur i dhunojnë dhe i grabisin makinën

09:25 | 25 Shtator 2019
Arbresh Info

Në orët e vona të mbrëmjes një çift ka rënë pre e grabitjes me armë në autostradën Tiranë-Durrës.

Raportohet se dy persona të armatosur pranë “Casa Italia” kanë dhunuar një çift dhe nën kërcënimin e armës u kanë marre automjetin tip “Fiat”.

Për fat të keq edhe në këtë rast policia nuk ka mundur të bëjë arrestimin e autorëve.

Shpërndaje në rrjete sociale