Gruaja në Kurbin i jep fund jetës me armë gjahu

23:40 | 26 Janar 2021

Një 59-vjeçare i dha fund jetës mbrëmjen e sotme në Mamurras.

Policia njofton se rreth orës 22:20 në banesën e saj gruaja me inicialet A. Sh. u vetëvrarë me armë gjahu.

Policia thekson se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes, ndërsa pritet marrja në pyetje e familjarëve./abcnews.al

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara