Google ADS

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen dy makina, vdes një nga shoferët

08:46 | 3 Shtator 2020
Arbresh.info

Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 06:05, të mëngjesit të sotëm, në autostradën Tiranë-Durrës.

Në njoftimin e policisë thuhet se mjeti me drejtues Xh.S, ka aksidentuar mjetin me drejtues shtetasin E.M., i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 03.09.2020, rreth orës 06:05, në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti me drejtues Xh.S, ka aksidentuar mjetin me drejtues shtetasin E.M., i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Nr.6, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./TCH

Shpërndaje në rrjete sociale