Google ADS

“Vera me ty” nga Yll Limani dhe Dhurata Dora publikohet të enjten

21:07 | 8 Korrik 2024
E.H

Këngëtarët, Yll Limani dhe Dhurata Dora së shpejti do të sjellin në treg një “EP” me pesë këngë.

Artistët përmes Instagramit kanë bërë të ditur se ky ‘EP’ do të lansohet me 11 korrik (e enjte) në ora 18:00 dhe mbanë titullin “Vera me ty”.

Ndryshe, një pjesë e njërës këngë tashmë ka qarkulluar në rrjetet sociale pa aprovimin e dyshes, dhe kënga është pëlqyer jashtë mase nga publiku.

Kjo është hera e parë që Ylli dhe Dhurata kanë bashkuar forcat dhe besohet se këngët e tyre do të shndërrohen menjëherë në hite verore./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale