Unikatili paralajmëroi koncert në Gjilan, reagon D.U.D.A: “Pa lejen tem sun e shkel at ven”

16:12 | 7 Gusht 2019

Pas koncertit që mbajti në Mitrovicë, Unikkatil ka paralajmëruar edhe disa koncerte.

Një prej tyre ai do ta mbajë në Gjilan dhe pritet të mbahet nesër (e enjte), e për këtë ka reaguar reperi D.U.D.A.

“Mirësevjen në GanGLand? pa lejen tem sun e shkel at ven…?”, ka shkruar D.U.D.A.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Unikkatil është “Shqiptar”, këngë kjo në duet me Mozzikun.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara