Google ADS

Ti dhe Luizi çift gjithë jetën, gjyshja i del në mbrojtje Kiarës: Ta dinë të gjithë se kush je ti

13:15 | 29 Mars 2023

Moderatorja Kiara Tito ka publikuar një video me gjyshen e saj në Insta Story, ku kjo e fundit shprehet se Luizi dhe Kiara do të jenë çift gjithë jetën.

Nga ana tjetër moderatorja i kërkon të mos shqetësohet se çfarë thonë të tjerët.

Nëna Leta shton se sipas saj banorët e “Big Brother VIP” duhet të ishin larguar nga formati që mbrëmjen e djeshme.

Nëna Leta: Ty dhe Luizin çift gjithë jetën.

Kiara Tito: Mos u mërzit o Leta se kështu e kanë njerëzit.

Nëna Leta: Moj e kanë po ta dinë se kush je ti, Kiara Tito.

Kiara Tito: O të keqen, nëna ime më e bukura në botë.

Nëna Leta: Unë të jem si këta nuk rri për Zotin.

Kiara Tito: Pse?

Nëna Leta: Po ça do marrin më, ça do fitojnë këta këtu? Unë kisha ikur tani, kisha ikur që mbrëmë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme