Tayna edhe një herë e tregon belin e hollë!

14:28 | 7 Shtator 2018

Reperja Tayna po vazhdon të provokoj.

Ajo shfaqet sensuale në postimet e saj, shkruan arbresh.info.

Në imazhin e fundit të publikuar në Instastory shihet bukuroshja nga Prizreni duke e vënë në pah belin e hollë.

Siç e thotë edhe teksti i ‘Columbiana’, ‘Beli qaq i hollë, dy kollana me i qit’, ashtu duket edhe ajo.

Për më tepër shikoni dhe vlerësojeni ju vetë./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara