Tallen keq me motrën e superyllit të Romës

15:15 | 27 Dhjetor 2017

Patrick Schick është në qendër të vëmendjes për shkak të performancave të dobta që po zhvillon në Serinë A me ekipin e Romës.

Gjithsesi, ka qenë motra e tij Kristyna që ka shkuar në ndihmë të vëllait, duke lehtësuar plagët e tifozëve verdhekuq (dhe jo vetëm) me një fotografi “hot” të publikuar në Instagram.

Komentet në foton provokuese nuk kanë munguar nga tifozët e Romës:

“Je i falur Shchick! Na kënaq më shumë ti se vëllai jot. Sikur të të kishte ngjarë ty vëllai yt…”, e shumë ngacmime të tjera kanë zaptuar profilin e bukuroshes.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara