Si duket dhoma e ndenjes së një dukeshe?

11:57 | 30 Prill 2020

Dukesha e Cornwall, Camilla ka vendosur të publikojë një imazh nga dhoma e ndenjes ku shfaqet duke folur në telefon me të moshuarit e prekur nga pandemia e koronavirusit.

Vëmendje të madhe mori edhe sfondi me fotografitë familjare dhe pikturat e Princit Charles, të cilat mund ti shihni në fotogaleri.

Teksa po qëndron e izoluar në shtëpinë e saj në Skoci, së bashku me Princin Charles, ka dërguar disa mesazhe nëpërmjet telefonatave dhe videove.

Në fotografinë e shpërndarë në Twitter, Shtëpia Clarence tha: “Dukesha e Cornwall po fliste me 90-vjeçaren Betty nga Hampshire për të parë se si po e përballon këtë periudhë të vështirë. Edhe dama Ester Rantznen iu bashkua telefonatës.”

Camilla mban edhe qenin e saj Beth në prehër teksa vijon me telefonatën, të cilën e konsideroi si kënaqësi të madhe.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara