Google ADS

Sherri mes dy grave më të rëndësishme të Trump

22:27 | 19 Dhjetor 2020

Melania Trump mendon se vajza e Donald, Ivanka Trump, është e gatshme të bëjë çdo gjë për të marrë atë që ajo dëshiron, duke përfshirë minimin e Zonjës së Parë.

Ajo e ka konsideruar tek anëtarët e stafit si të paaftë Melanian dhe duke e bërë atë ‘të parëndësishme’, pretendon një ish-bashkëpunëtore e gruas së presidentit.

Stephanie Winston Wolkoff ishte një këshilltare jozyrtare e papaguar, e Zonjës së Parë në Shtëpinë e Bardhë deri në shkurt 2018, por ajo u largua nga pozicioni pasi u fajësua nga familja Trump për parregullsi të pretenduara financiare nga komiteti përurues i presidentit.

Në shtator, ajo nxori një libër të ri, Melania & Me: Ngritja dhe Rënia e Miqësisë Sime me Zonjën e Parë, në të cilin ajo së pari pretendoi se kishte mosmarrëveshje të mëdha mes dy grave më të afërta me presidentin Donald Trump.

Në një intervistë me The New Abnormal të organizuar nga Rick Wilson dhe Molly Jong-Fast i The Daily Beast, Wolkoff e përshkruan 39-vjeçaren Ivanka si ‘Donald me një kostum.’

Sipas saj, Melania është shprehur për Ivanka Trump, se “ajo është një gjarpër që vetëm më ka prishur punë”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme