Rovena Stefa: Pandemia ‘përfundon’ kur duan politikanët

01:14 | 27 Janar 2021

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, ka shprehur pakënaqësinë e saj ndaj politikanëve.

Ajo ka marrë shkas nga tubimet e fushatave politike dhe ka ‘qortuar’ ata për rrezikun ndaj pandemisë, shkruan portali arbresh.info

Fushata zgjedhore është duke nxitur artistët që të reagojnë për shkak të anuilimit të dasmave, me qëllim të parandalimit të pandemisë.

Në mediat sociale, Rovena Stefa ka theksuar se ‘pandemia përfundon kur duan politikanët’.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara