Rita Ora duket joshëse në festën e Fondacionit “Labelle”

08:32 | 20 Tetor 2021

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, krahas zërit unik është edhe një femër e bukur me linjat pothuajse të përkryera.

30-vjeçarja që numëron 16 milionë ndjekës në Instagram, të cilëti mban të informuar me imazhe nga karriera dhe përditshmëria, shkruan arbresh.info

Rita mori sërish vëmendjen e veshur me një mini-fustan për festën e Fondacionit “Labelle” në Los Angeles.

E veshur me një jelek me lëkurë krokodili me çizme të larta deri në gju, Rita çdoherë dukej e mahnitëse.

Kujtojmë se, Rita me (18 tetor) mori pjesë në premierën e filmit “Enternal” bashkë me partnerin e saj aktual, Taika Waititi. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara