Google ADS

Rita Ora dhe Taika Waititi konfirmojnë romancën, shihen dorë për dore në premierën e ‘Suicide Squad’

13:22 | 3 Gusht 2021
A. B.

Rita Ora më në fund e ka pranuar publikisht lidhjen e saj.

Rita Ora dhe i dashuri i saj Taika Waititi konfirmuan romancën e tyre në premierën e Suicide Squad ndërsa qeshën, lidhën krahët dhe u shoqëruan së bashku në tapetin e kuq, shkruan mirror.co.uk, transmeton arbresh.info.

Rita Ora dhe Taika Waititi duket se konfirmuan romancën e tyre teksa pozuan krah për krah së bashku në premierën e Suicide Squad të hënën.

Këngëtarja, 30 vjeçare, ishte e buzëqeshur teksa zbukuroi tapetin e kuq me aktorin-regjisorin, 45 vjeç, teksa ata bënë daljen e tyre të parë publike së bashku.

Dyshja, të cilët janë lidhur që nga prilli, dukeshin mahnitëse për daljen e tyre në mbrëmje, e cila vjen pasi ata ndanë një puthje trepalëshe me aktoren Tessa Thompson.

Ylli i popit u mahniti me një fustan elegant të bardhë, duke treguar fizikun e saj të stërvitur në palestër.

Rita nuk mund të ndalonte së buzëqeshuri pasi njëra dorë ishte e mbështjellë fort rreth krahut të Taikës.

Ndërkohë, aktori – i cili luan Starro në film – kishte veshur një kostum verbues gri me një këmishë të bardhë të freskët dhe këpucë të zeza.

Taika dukej se e thërriste këngëtaren teksa drejtonte një gisht drejt saj, ndërsa tërhiqte një shprehje të impresionuar të fytyrës.

Në maj, ylli i Hollivudit Taiki theksoi se ai nuk bëri “asgjë të keqe” pasi u pa se dukej shumë komod me Ritën dhe Tessën.

Regjisori i mirënjohur i ka hedhur poshtë fotografitë e diskutueshme pasi thuhet se është ‘qortuar’ nga drejtuesit e Marvel.

Kur u pyet nëse ishte i mërzitur nga sasia e vëmendjes që morën fotot, Zelandezi i Ri u përgjigj: “Jo me të vërtetë.”

“Unë mendoj se në botën e internetit, gjithçka largohet shumë shpejt.”

Në një intervistë me Sydney Morning Herald, ai shtoi: “Dhe gjithashtu, ‘a është një marrëveshje kaq e madhe?’ Jo, jo vërtet. Unë nuk po bëja asgjë të keqe. Fineshtë mirë. ”

Sipas të brendshëmve, shefat kryesorë të firmës diskografike të Ritës nuk ishin shumë të impresionuar me çmenduritë e yllit ndërsa kalonin kohë në Australi.

Duke folur për The Daily Telegraph, një burim që pretendon se ka punuar ngushtë me këngëtaren tha: “Ata nuk e pëlqyen sjelljen, është ajo që dëgjova”.

Sidoqoftë, një përfaqësues i Warner Music i hodhi poshtë pretendimet, duke thënë se ata mezi prisnin ta shihnin përsëri.

Duke folur për gazetën, ata thanë: “Rita është një artiste e jashtëzakonshme dhe punëtore, dhe ne e donim ta kishim atë në Australi. Ne mezi presim që ta kemi përsëri këtu së shpejti.”
Yjet e tjerë që morën pjesë në ngjarjen e mbushur me yje përfshijnë mundësin dhe aktorin profesionist John Cena, i cili puthi gruan e tij në tapetin e kuq.

Legjenda e Hollivudit Margot Robbie, Sylvester Stallone, Kate Beckinsale, aktorja dhe këngëtarja Leslie Grace dhe aktorët Lucca De Oliveira dhe Julio Cesar Ruiz gjithashtu bënë një paraqitje.

Përfaqësuesi i Ritës nuk pranoi të komentojë kur iu afrua The Mirror. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme