Rikthimi i tyre po ndodh me të vërtetë, kjo është kënga e Skivit dhe e Ledrit

19:08 | 8 Dhjetor 2018

Karrierën e nisën në grup.

Ishin një ndër grupet më të pëlqyera, shkruan arbresh.info.

Skivi dhe Ledri të bashkuar më tepër se kurrë për tu ndarë pas 7 viteve bashkëpunim.

E, tani emisioni n’ZOOM nga burime të sigurta ka mësuar që grupi i dikurshëm ‘Skillz’ po rikthehen me një tjetër duet.

Edicioni i ri i n’ZOOM solli këtë herë datën se kur kjo këngë do të jetë gati për publikim.

Datën e mësoni duke klikuar në link./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara