Rikthehet Stresi, thumbon estradën me këngën e re

17:29 | 22 Korrik 2019

Reperi Stresi doli nga burgu.

Ai sot publikoi këngën e re, përcjell arbresh.info.

Ajo erdhi edhe me videoklip.

Teksti i këngës titullohet ‘Real Life’ dhe teksti i saj ka mesazhe thumbuese për kolegët e tij.

Ky tekst është eksplicit.

Për më tutje ndiqeni këtë premierë./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara