Rikthehet Mirsa Kerqeli! Sonte ka një surprizë për fansat

18:35 | 24 Korrik 2018

Mirsa Kërqeli këngëtarja shumë e dashur për publikun ka vendosur t’i kthehet karrierës muzikore.

Ajo tani po kthehet pas shumë vitesh me diçka të re dhe këtë e ka bërë të ditur vet përmes publikimit të një fotografie në Instagram,shkruan portali arbresh.info.

Mirsa ka realizuar një cover në bashkëpunim me Butrint Rashitin dhe do të publikohet sonte në orën 20:00. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara