Rikthehet Elvana Gjata, kështu e uron Festën e Flamurit

18:10 | 28 Nëntor 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka uruar festën e 28 nëntorit.

Elvana ka kohë që është larg syve të mediave dhe rrjeteve sociale, por u bë e gjallë me rastin e festës së Flamurit, shkruan portali arbresh.info

Ajo publikoi një imazh ku dukej tejet provokuese me fustan të ngushtë ku i theksonte format e saja trupore.

‘Një komb, një gjak , një flamur”, shkroi ajo përkrah fotografisë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara