Rikthehet Dafina me këngë të re, skena ‘topless’

19:20 | 27 Dhjetor 2017

Dafina Zeqiri sapo publikoi këngën e re.

Ajo mban titullin ‘Ti e din’, shkruan arbresh.info.

Melodia dhe teksti janë punuar nga vet ajo, ndërsa Beat-i nga Lurro.

Shikoni këtë premierë ku në videoklip Duffy’e shfaqet pothuajse ‘topless’./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara