Rep artistja Nikka ironizon me termin ‘Mami’

18:24 | 22 Shtator 2018

Artistja Nikka së fundmi ka publikuar këngën e re.

Ajo titullohet ‘Nina Nona’, përcjell arbresh.info.

Teksti i këtij projekti muzikor është pak eksplicit dhe është ‘diss’ për këto reperet e reja që kanë nisur të këndojnë.

E ftuar në emisionin n’ZOOM Nikka promovoi këtë këngë duke e potencuar faktin që ‘lufta e tretë botërore do nis pikërisht nga këto inate personale’.

Shikoni se si moderatorja dhe rep artistja Nikka ironizojnë me termin ‘Mami’.

Detajet i sjell intervista e mëposhtme./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale