Remzie dhe Nexhat Osmani publikojnë këngën e re “Falma”

16:48 | 13 Dhjetor 2019

Remzie Osmani dhe Nexhati kanë lansuar projektin e tyre më të ri muzikor.

Kënga me titullin  “Falma”, vjen si bashkëpunimi i radhës nga yjet e muzikës popullore, ku pritet të pëlqehet nga fansat e tyre të shumtë, shkruan portali arbresh.info

Tekstin e këngës e realizoi Sebastjana Brecani, muzikën dhe orkestrimin e bëri Alban Arifi, ndërsa videoklipi është punuar nga Full Moon Production.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara