Remzie dhe Nexhat Osmani publikojnë duetin “O sa mirë”

23:11 | 4 Korrik 2020

Remzia dhe Nexhati sollën bashkëpunimin e ri.

Remzie dhe Nexhat Osmani publikuan edhe një tjetër duet, kënga e tyre e re titullohet “O sa mirë”, shkruan lajmi.net.

Kënga e re e tyre është plot ritëm, ndërsa e sollën të vizualizuar edhe me videoklip. E veçanta e kësaj kënge është se në një video tingëllojnë si të bashkuara dy projekte muzikore.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes vet Remzia, ndërsa videoklipin e punoi EMF Creative.

Projekti i fundit i Remzie Osmanit ishte “Lezet”, këngë të cilën e solli në bashkëpunim me Fifin dhe u prit shumë mirë në publik.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara